FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 14808066
nr 1480 8066
BOOKCASE
1950s, 3 sammanhängande sektioner. Teak samt svartlackerat trä. Överdel med tre hyllplan, nederdel med skåp respektive lådor. L 264 cm. Width: ca 45 cm. Height: 171 cm, wear, fanerskador, mässingsbelsg på ena gaveln saknas. , key
1950-tal, 3 sammanhängande sektioner. Teak samt svartlackerat trä. Överdel med tre hyllplan, nederdel med skåp respektive lådor. L 264 cm. Djup: ca 45 cm. Höjd: 171 cm, nyckel
Condition: slitage, fanerskador, mässingsbelsg på ena gaveln saknas
1000
SEK 1500
Monday August 1 2022
at 18:48:10
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr